Genel

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan yağ yakan limon kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan yağ yakan limon kürü

Hemen hemen herkesin sıklıkla adını duyduğu limonlu su kürünü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun tarifine göre ele aldık. Diğer diyetisyenlerin de zayıflamak isteyenlere önerdiği limonlu su ile kolay yoldan kilo verebilirsiniz. Hem sağlık hem de diyet açısından faydalı olan ve yağ yaktıran limonlu su kürünün yapılışı ise şu şekildedir:


Hayallerindeki vücuda sahip olmak için çeşitli yöntemleri araştıran kadınların deneyip olumlu tecrübelerde bulunduğu diyet kürleri arasında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun yağ yakan limonlu su kürü geliyor. Mutfakta salatalarda ya da yemeklerde kullanılan limon, C vitamini bakımından oldukça zengindir. Hastalıklardaki mikrobu kırmaya yarayan limon ile deneyebileceğiniz kürler ile yağ yakımını destekleyebilirsiniz. Yağ yakımını sağlamak için tercih edebileceğiniz doğal besin kaynaklarını sağlıklı kür ya da detokslar halinde tüketebilir, ince ve sağlıklı bir görünümün sırrına ulaşabilirsiniz. Buram buram kokusuyla yemekten zevk aldığımız limonu zayıflamak için bir aracı olarak görecekseniz, formülünü uzmanı verdi! Bizde  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun yağ yakan limonlu su kürünün yapılışını sizler için derledik...

 

MALZEMELER:

15- 16 adet maydanoz

1 adet limon

1 bardak su

HAZIRLANIŞI:

Limon suyunu, klorsuz suyu ve maydanozları sapları ile beraber blenderdan geçirin. Ortaya çıkan yeşil karışımı sabahları karnınıza doyurmadan 10-15 dakika kadar önce tüketin. 15 gün boyunca düzenli olarak uyguladıktan sonra 3-4 gün mola verip bir 15 gün daha uygulayın.